maskot erb vlajka Hráči Tabulky Benjamínci Sponzoři Zápasy Statistiky Fotky Odkazy
Návštěvní Kniha
podzimní část jarní část tisk

Muži

kolo datum domácí výsledek hosté
16. So 07.04. v 15:30 Hlubočky 1 : 0 Moravský Beroun » detail «
17. So 14.04. v 15:30 Moravský Beroun 1 : 2 Tatran Litovel » detail «
15. St 18.04. v 16:30 Moravský Beroun 1 : 2 FK Slavonín » detail «
18. Ne 22.04. v 16:00 Sokol Konice 4 : 1 Moravský Beroun » detail «
19. So 28.04. v 16:00 Moravský Beroun 0 : 0 Maletín » detail «
20. Ne 06.05. v 16:30 SK Paseka 1 : 2 Moravský Beroun » detail «
21. So 12.05. v 16:30 Moravský Beroun 0 : 2 SK Chvalkovice » detail «
22. So 19.05. v 17:00 FK Bohdíkov 2 : 1 Moravský Beroun » detail «
23. So 26.05. v 17:00 Moravský Beroun 0 : 0 Bohuňovice » detail «
24. Ne 03.06. v 17:00 SK Haňovice : Moravský Beroun Bus 15:15
25. So 09.06. v 17:00 Moravský Beroun : SK Řetězárna Vlček
26. So 16.06. v 17:30 Bělkovice-Lašťany : Moravský Beroun Bus 16:00

Dorost

kolo datum domácí výsledek hosté
16. Ne 08.04. v 15:30 Sokol Velký Újezd 0 : 2 Moravský Beroun » detail «
17. So 14.04. v 13:00 Moravský Beroun 3 : 2 Tatran Litovel » detail «
15. St 18.04. v 13:00 Moravský Beroun 4 : 1 FK Slavonín » detail «
18. Ne 22.04. v 13:00 Sokol Drahanovice 2 : 2 Moravský Beroun » detail «
19. So 28.04. v 12:00 Moravský Beroun 2 : 3 FC Hněvotín » detail «
20. So 05.05. v 13:45 SK Grygov 1 : 3 Moravský Beroun » detail «
21. So 12.05. v 12:00 Moravský Beroun 1 : 0 Pňovice-Štěpánov » detail «
22. Ne 20.05. v 14:45 Šumvald/Troubelice 3 : 0 Moravský Beroun » detail «
24. So 02.06. v 15:00 FC Dolany : Moravský Beroun Bus 13:30
25. So 09.06. v 14:30 Moravský Beroun : Lutín/Slatinice Vlček
26. So 16.06. v 15:00 SK Bělkovice-Lašťany : Moravský Beroun Bus 13:30

Žáci mladší

kolo datum domácí výsledek hosté
1. Ne 08.04. v 13:30 SK Slatinice 5 : 1 Moravský Beroun » detail «
2. So 14.04. v 10:00 Moravský Beroun 1 : 1 FK Velká Bystřice » detail «
3. Ne 22.04. v 10:00 SK Haňovice 1 : 2 Moravský Beroun » detail «
4. So 28.04. v 10:00 Moravský Beroun 5 : 0 Sokol Těšetice » detail «
5. So 05.05. v 13:30 Sokol Pňovice 1 : 2 Moravský Beroun » detail «
6. So 12.05. v 10:00 Moravský Beroun 0 : 2 SK Slatinice » detail «
7. Ne 20.05. v 15:00 FK Velká Bystřice 1 : 1 Moravský Beroun » detail «
8. So 26.05. v 10:00 Moravský Beroun 2 : 3 SK Haňovice » detail «
9. So 02.06. v 15:00 Sokol Těšetice : Moravský Beroun Bus 13:15
10. So 09.06. v 10:00 Moravský Beroun : Sokol Pňovice Bártek
© Martin Kusmič 2006 - 2018
o webu
registrace | přihlášení