zavřít

maskot erb vlajka Hráči Tabulky Benjamínci Sponzoři Zápasy Statistiky Fotky Odkazy

kemo 25.5.2019 (09:10) | odpovědět |

Muži:24.kolo.Souboj s Olešnici, které vedou soutěž to bude výzva.
Sobota 25. 5. 2019 15:30 hod
Olešnice u Bouzova - Moravský Beroun
Rozhodčí zápasu : hlavní Lizna Oldřich z Horního Štěpánova - asistenti Hrbáček Adam, Epstein Martin.

® vlastik 25.5.2019 (20:02) |

Dnes:
Olešnice vs. Mor.Beroun 3:1
Branka: Malinovský Nikos

Jiří Machala, předseda 19.5.2019 (15:31) | odpovědět |

Od 19.5.19 je uzavřené hřiště č.2. Hřiště bude uzavřené min. do 16.6. spíše však ještě o týden déle tzn. 23.6.(info bude na www stránkách).

Od 17.6. 21.7. do bude uzavřené i hřiště č.1. Takže je možné, že v době od 17.6. do 23.6. nebudou v areálu probíhat žádné tréninky.

kemo 18.5.2019 (19:53) | odpovědět |

Muži na vítězné vlně 6:0 Střelci: 27. Lacman David, 28. Lacman David, 32. Pohanka Petr, 45. Lacman David, 76. Hlaváč Marek, 81. Mužátko Jan

Benjamínci 15.5.2019 (13:31) | odpovědět |

O víkendu naši benjamínci zakončili třetí část soutěže zápasy v Troubelicích:

M.Beroun - Černovír 0:1
M.Beroun - Sigma Hodolany 6:1
M.Beroun - Troubelice 2:1

Díky výsledkům ve třetí části soutěže se naši kluci
probojovali do nejsilnější skupiny, kde se bude hrát o celkové 1 až 4 místo této soutěže.

Moravský Beroun - TJ SK Zvole
Rozhodčí zápasu : hlavní Winkler Tomáš - asistenti Majer Pavel, Konvička Tomáš.

Kysi 14.5.2019 (21:26) | odpovědět |

Jarní neporazitelnost trvá!
Dnes 14.5.odehráli mladší žáci zápas s SK Slatinice.
I přes nepřízeň počasí a vynikajícího brankáře hostů si naši kluci vybojovali další vítězství v řadě.
Moravský Beroun:SK Slatinice. 2:0

® Josef 15.5.2019 (15:33) |

Mněl sem možnost tento zápas sledovat a pro špatné počasí kdy bylo zima a neustále pršelo nemohli naši borci prorazit soupeřovou obranu a skorovat. První poločas tedy skončil 0:0 Přestávka musela být zajimavější když se trenér zavřel s hráči, a s kabiny lítaly jen chlupy. Nevím co jim naordinoval ale řek bych že je vyměnil protože uspěch v podobě první branky nenechal na sebe dlouho čekat. Pak už stačilo vítěztví jen potvrdit druhou brankou a Vítěztví je naše.

Sekretář 12.5.2019 (23:19) | odpovědět |

Na základě źádosti Olešnice u Bouzova, STK přesunula místo zápasu mužů v sobotu 25.5. na hřiště v Bouzově.Čas se nemění

® Josef 12.5.2019 (11:35) | odpovědět |

Včerejší zápas proti Slavoťínu vyvrátil veškerá mé pochybení o kvalitách našich borcu. Po našem příjezdu už soupeř nedočkavě trénoval v domění že prohra našeho týmu bude jen formalita.První poločas tomu i nasvědčoval když našemu týmu nepříjemně svítilo slunce do očí, rozhodčí znal všechna jména soupeře a drsný trenér tlačil Slavonínskou mašinu vpřed. Do druhého poločasu náš tým nastupoval sklesle a soupeř ani nevyužil přestávku a pilně trénoval závěrečný úder. Pokud by existoval Fotbalový Buh tak bych mu děkoval za víťeztví ale nebyl to Buh nýbrž naši borci kteří na hřišti zanechali spoutu potu, dřiny a bolestí nepotrestaných faulu, borci na které sme pyšní a za zasloužené vítěztví jim moc děkujeme. PS: Nadcházejicím soupeřum bych doporučil nebrat si čisté slipy, jeto zbytečné.

® vlastik 11.5.2019 (18:42) | odpovědět |

Dnes:
Jesen-Dzbel vs. Mor.Beroun 1:7
Branky: 3x Lacman David, 3x Malinovský Nikos, Pohanka Petr

Kysi 11.5.2019 (14:43) | odpovědět |

Dnes11.5.odehráli mladší žáci zápas v Olomouci Slavoníně,kde doslova vydřeli s vynikajícím soupeřem posíleným hráči z A mužstva vítězství a udrželi tak svou jarní neporazitelnost.:-D :-D :-D

Jesenec-Dzbel - Moravský Beroun
Rozhodčízapasu:hlavní Borůvka Pavel - asistenti Študent Radim, Bažant Jiří.

® vlastik 7.5.2019 (15:53) | odpovědět |

POZOR:
sobotní zápas ml. žáků ve Slavoníně.
Bus odjezd 10:30, zápas ve 12:00 hod
*!* *!* *!* *!* *!* *!*

Benjamínci 5.5.2019 (19:14) | odpovědět |

V sobotu 4.5. odehráli na benjamínci zápasy v Černovíru a zlepšené výkony přinesli i lepší výsledky.

Mor.Beroun - Troubelice 7:2
Mor.Beroun - Černovír 2:5
Mor. Beroun - Hodolany 4:2

Góly: Marquez 5x, Robiš 4x, Jágr 1x, Pišta 1x, Pájoš 1x, Ludva 1x

® vlastik 5.5.2019 (13:33) | odpovědět |