zavřít

maskot erb vlajka Hráči Tabulky Benjamínci Sponzoři Zápasy Statistiky Fotky Odkazy

Zápasový souhrn:

V neděli dopoledne nás čekal zápas takzvaně o 6 bodů na půdě Vícova. Před zápasem jsme se krčili na posledním místě tabulky s 9 získanými body, Vícov byl 3 místa před námi se ziskem 15 bodů. Neprohrát byla tedy nutnost.

Soupeř začal aktivněji a svými křižnými balóny za obranu dělal naší obraně velké problémy. Několika velmi slibným šancím dokázal brankář Baroš L. zabránit svým včasným vyběhnutím a několik střel pochytal. Přestože na gól to vypadalo spíše ze strany domácích, tak po nákopu obránce soupeře špatně odhadl míč, který propadl k dobře postavenému D. Lacmanovi a ten svým chladnokrevným zakončením na zadní tyč umlčel fanoušky domácích – 1:0 pro Beroun. Zápas se nesl ve velmi bojovném duchu, kdy každý souboj byl velmi ostrý a není divu, že rozhodčí začal postupem času tahat karty. Vřít to začalo i mezi staršími domácími fanoušky, kteří opravdu dávali svým (až nevhodným) emocím velmi volný průchod. Nicméně utichli po nebezpečné střele J. Kúřila, kterou brankář Vícova dokázal ještě vyškrábnout, míč však po zákroku letěl směr zadní tyč, kde J. Mužátko zboural vše, co mu stálo v cestě a uklidil hlavou míč do sítě – 2:0 pro Beroun. Do konce poločasu jsme přežili zejména díky našemu brankáři několik dalších šancí soupeře. Každopádně jedním obstřelem se povedlo domácím Baroše L. překonat, každopádně Vlček T. běžel (fakt, nekecám) směr branková čára a na ní dokázal míč zázračně vyhlavičkovat, a tak jsme za stavu 2:0 šli do kabin.

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté, kdy jsme se v prvních 10 minutách nepodívali na soupeřovu polovinu. Jenže stačila jedna špatná rozehrávka soupeře a D. Lacman se řítil sám na brankáře. Polovina týmu již držel ruce nad hlavou, bohužel v klíčový okamžik míč již jednogólovému střelci uskočil a skóre se neměnilo. Trend prvního poločasu z hlediska soubojů zůstal zachován a po jednom z takových zákroků, kdy soupeř vzal J. Mužátka zezadu, uviděl domácí hráč druhou žlutou kartu. Jenže soupeře místo aby to položilo, tak je to nakoplo a svůj tlak ještě navýšili. Po špatném obraném zákroku se otevřela pro domácího útočníka volná cesta na bránu a Baroš L. poprvé kapituloval – 1:2. Na nás začala být vidět po inkasovaném gólu nervozita, soupeřovi to naopak vlilo i v desíti krev do žil a tlačili dál. Při dalším průniku domácích šel náš brankář útočícímu hráči pod nohy, bohužel mu však udělal kličku a spadl. Penalta. Ta byla využita a skóre se měnilo na 2:2. Soupeř nás dále tlačil, při hře na pravé straně držel jeden z protihráčů míč a Vlček T. mu ho chtěl skluzem odebrat, ale šel tam nešťastně podrážkou napřed – červená karta. Síly se vyrovnaly a od 77. minuty se hrálo 10 na 10. Po sérii rohů soupeře se ještě po protiútoku ocitl sám před brankářem D. Lacman, ale bohužel neproměnil on, ani při pokusu o dorážku J. Mužátko. Rozhodčí ukončil utkání za stavu 2:2.

Shrneme-li to, tak na zápas existují dva pohledy.
První pohled je takový, že jsme vedli 2:0 proti oslabenému soupeři a takový zápas musíme dotáhnout do vítězného konce. Druhý pohled je takový, že domácí měli velké množství šancí, které jsme jen díky skvělému výkonu Baroše L. ustáli. Bod tak musíme brát i když s lehce hořkou pachutí. Příští týden se v sobotu 30.03.2024 od 15:00 představíme na domácím hřišti proti Pňovicím.

Kemp 24.3.2024 (08:45) | odpovědět |

Je to tu znovu první jarní utkání Mužů A .:Rozhodčí: Běhal Miroslav – Bažant Jiří, Kouřílek Martin. Delegát: Šrejma Robert. Hřiště: Vícov, tráva

David 16.3.2024 (20:27) | odpovědět |

Přátelské utkání | TRÁVA Blatec 16.03.2024
TJ Sokol Blatec 4:4 TJG Moravský Beroun
Góly: 2x Lacman D., Hlaváč J., Lenděl P.

Hráči: Venera J., Mužátko D., Marek L., Mužátko J., Pohanka T., Kúřil J., Dunka K., Pohanka P., Vranešic D., Lacman D., Hlaváč M., Hlaváč J., Lenděl P.

Oproti minulému týdnu, kdy jsme hráli dobrý fotbal, tak byl dnešní zápas hrán ve velmi zvláštním tempu. První poločas jsme si nevytvořili téměř žádnou šanci a naopak 3 góly inkasovali = poločas 3:0 pro Blatec. Záběhy soupeřových útočníků za obranu nám dělaly problémy i z kraje druhé půle, kdy jsme inkasovali čtvrtý gól. Nicméně čtyřgólové manko nám není cizí již z minulého týdne a dokázali jsme s pomocí nesouhry a docházejících sil soupeře dát 3 góly... Krásným gólem z přímého kopu srovnával v závěru na konečných 4:4 D. Lacman.
Příští týden nás bude čekat úvodní kolo jarní části sezóny na půdě Vícova.

David 10.3.2024 (08:41) | odpovědět |

Přátelské utkání | UMT Uničov 09.03.2024
TJ Břidličná "B" 6:5 TJG Moravský Beroun
Góly: 2x Pohanka P., 2x Lacman D., Kúřil J.

Hráči: Venera J., Mužátko D., Marek L., Vlček T., Zálešák P., Kúřil J., Dunka K., Pohanka P., Vranešic D., Lacman D., Hlaváč M., Malinovský N.

O poločase stav 2:1, druhý poločas jsme byli jaloví a v 80. minutě jsme prohrávali vysoko 5:1. Pak jsme se ale "vstali z mrtvých" a vysoký presink přinesl ovoce, kdy se nám povedlo z poslední šance v zápase v 90. minutě srovnat na 5:5. Jen rozhodčím avizovaná poslední šance nebyla poslední a o 2 minuty později jsme dostali gól na konečných 6:5. Suma sumárum ti dva přítomní diváci se opravdu nenudili.

TJG Moravský Beroun 6:1 TJ Sokol Pňovice
Góly: 3x Mužátko J., Lacman D., Kúřil J., Lenděl P.

Hráči: Baroš L., Mužátko D., Hrdlička J., Vlček T., Pohanka T., Kúřil J., Dunka K., Pohanka P., Vranešic D., Lacman D., Mužátko J., Zálešák P., Hlaváč M., Lenděl P.

David 3.3.2024 (15:09) |

Chybička se vloudila - datum samozřejmě 02.03.2024

David 26.2.2024 (19:27) | odpovědět |

Přátelské utkání | UMT Šternberk
Sobota 02.03.2024 12:00
Tj Sokol Pňovice - Moravský Beroun

V případě příznivého počasí a způsobilého terénu bude zápas přesunut na přírodní trávník v Pňovicích.

2.5.2024 (05:39) |

bobík 25.2.2024 (17:49) | odpovědět |